O mnie

Cześć, mam na imię Kasia - Poznajmy się!

Jak to się zaczęło?

Fotografia to coś, co towarzyszy mi od dzieciństwa. W wieku ośmiu lat dostałam pierwszy aparat.

Od tego czasu moje życie toczy się w rytmie migawki, a swoje pierwsze zlecenie wykonałam aż 12 lat temu.

Moja Fotograficzna Podróż

Dzięki nauce w czołowych placówkach w kraju, takich jak warszawska Akademia Fotografii czy Fotografika, zdobywałam wiedzę od najlepszych w branży. Moi nauczyciele wykonują sesje dla takich osób i firm jak: Robert Lewandowski, Reserved czy Vogue. Jednak w dalszym ciągu poszerzam swoje umiejętności poprzez różne kursy czy współprace z innymi fotografami.

Dziś oferuję współpracę w swoim studiu fotograficznym w Białogardzie, a także w wielu innych lokalizacjach podczas zdjęć plenerowych.

Swoją wiedzę i doświadczenie przekładam na profesjonalne sesje zdjęciowe.

Sesje na Twoje potrzeby - Moje podejście do pracy

Podczas sesji zostawiam miejsce na spontaniczność, ale w zależności od pakietu konkretna ilość kadrów jest zaplanowana i stanowi bazę wspólnej pracy. Planowanie i świadomość w fotografii to fundament do uzyskania najlepszej jakości. Jeśli chodzi o retusz zdjęć, jestem perfekcjonistką. Ważna jest dla mnie cera i kolory. Jednak retuszuję tak, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Przy każdej sesji zapewniam indywidualne podejście, aby i oferta i efekty były dopasowane pod Twoje potrzeby.

Moje pasje poza kadrami

Moje życie prywatne jest pełne podróży, uwielbiam poznawać nowe kultury i krajobrazy.

W wolnych chwilach medytuję i interesuję się psychologią, co pozwala mi rozwijać kreatywność. Uczy również, w jaki sposób kreować konkretny wizerunek, a to jest kluczowe np. podczas sesji biznesowych.

Muzyka również odgrywa ważną rolę i często towarzyszy mi podczas pracy. Jeśli masz swoje ulubione melodie, podeślij mi je przed sesją!

Na te i inne tematy chętnie porozmawiam podczas wspólnych zdjęć!